Vyhľadávanie

Kontakt


Prešovská 3520/1A
Poprad - Spišská Sobota
05801

00421940 858 177
00421918 735 390

ubytovaniepp@gmail.com

O nás

Poloha

Rodinný domček s prekrásnym pozadím Vysokých Tatier sa nachádza v pokojnej severnej časti mesta Poprad v Spišskej Sobote. Spišská Sobota je staré kráľovské mesto, ktoré do 13. stor. malo dôležité postavenie. V blízkom okolí (cca 800 m) je niekoľko historických pamiatok z obdobia gotiky, renesancie a baroka (okrem iného aj kostol sv. Juraja - kultúrna pamiatka roka 2011).

 

Domček

Štvorpodlažný útulne zariadený domček ponúka 2 izby s balkónom s výhľadom na mesto Poprad,  apartmán s kuchynkou situovaný na prekrásnu panorámu Vysokých Tatier a ostatné izby orientované do záhrady. Jedno až štvorlôžkové izby sú k dispozícii maximálne pre 17 osôb (celkom 7 izieb, 5 kúpelní, 2 jedálne, 3 kuchynky).

WiFi pripojenie na internet je zdarma.

Záhrada a aktivity

K dispozícii je aj záhrada s možnosťou oddychu a grilovania v altánku ako aj športového vyžitia (trampolína pre malých i veľkých, stepper, bedminton, hojdačka, hojdacia sieť ako aj pieskovisko pre našich najmenších). Možnosť požičania bicyklov za poplatok (k dispozícii aj detské sedačky). 

Parkovanie je možné v záhrade bez poplatku.

Stravovanie

Možnosť stravovania je priamo v neďalekej historickej časti Spišskej Soboty (cca 800 m), kde sa nachádza niekoľko štýlových reštaurácií alebo priamo v centre mesta Poprad (cca 1,5 km chôdze). Keďže v ubytovacom zariadení sú k dispozícii aj 3 plne vybavené kuchynky s chladničkou a sporákom, je možnosť pripraviť si jedlo samostatne (obchody s potravinami sa nachádzajú vo vzdialenosti cca 350 m chôdze).

Doprava

  • Cestná doprava – hlavný cestný ťah severného Slovenska, cesta E 50 (exit z diaľnice "Poprad - východ")
  • Železničná, autobusová doprava – Stanica Poprad-Tatry (1,5 km chôdze, 2,5 km autom), 
  • Letecká doprava - Letisko Poprad - Tatry (5 km)
  • Mestská hromadná doprava premáva do centra mesta, na autobusovú aj železnicnú stanicu (https://www.sadpp.sk/)

 

Našou hlavnou prioritou je Vaša spokojnosť. Preto sme Vám neustále k dispozícii. Bohaté skúsenosti a ochotný prístup sa nám vracajú v podobe spokojných zákazníkov. Budeme radi, ak využijete naše služby. Tešíme sa na Vašu návštevu!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Páčilo sa Vám u nás, alebo máte naopak pripomienky k našim službám? Neváhajte a napíšte nám. Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich služieb. Navyše, pochvala od spokojného zákazníka je pre nás najlepšia odmena za našu prácu.